اخبار:
اخبار:
برگزاری دوره آموزشی مهارت حل مسئله و تصمیم گیری در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب
دوره آموزشی مهارت حل مسئله و تصمیم گیری در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب بر اساس برنامه ریز...
آمادگی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای تامین سوخت زمستانی
مهندس محمدی خبر داد: آمادگی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برای تامین سوخت زمستانی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در جلسه مشترک با مدیران شرکت پالایش گاز...
موفقیت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت انرژی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب این شرکت به منظور بهبود مستم...
میدان‌های مشترک نفت مرکزی همگی تعیین تکلیف شده‌اند/ افزایش تولید ۷۰ درصدی میدان نفت‌شهر
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران: میدان‌های مشترک نفت مرکزی همگی تعیین تکلیف شده‌اند/ افزایش تولید ۷۰ درصدی میدان نفت‌شهر مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایرا...
paiam monaghese modiriat
sem

گروهي از بسيجيان حوزه 5 كارمندي صنعت نفت غرب كشور در قالب كاروان راهيان نور به منطقه عملياتي نفت شهر اعزام شدند.

alt

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب گروهي از بسيجيان حوزه 5 كارمندي صنعت نفت غرب كشور اعم از مديران، فرماندهان و اعضاي شوراي پايگاههاي تابعه حوزه 5 كارمندي به ميزباني پايگاه رهروان ولايت نفت و گاز غرب به مناسبت گراميداشت هفته مقدس بسيج به منطقه عملياتي نفت شهر اعزام شدند.

در اين اردوي يك روزه بسيجيان، در بدو ورود به منطقه مورد استقبال كاركنان نفت شهر قرار گرفتند و پس از آن از شهر جنگي نفت شهر و آثار و بقاياي بجا مانده از دوران جنگ تحميلي و هشت سال دفاع مقدس ديدن كردند، كه در طي اين بازديد يكي از رزمندگان دوران دفاع مقدس با ياد آوري رشادت هاي  دلير مردان عرصه حق عليه باطل به ذكر ياد و خاطره اين دوران پرداخت.

در ادامه كاروان راهيان نور از كمپ بهره برداري منطقه عملياتي نفت شهر و تجهيزات اين منطقه و نحوه عملكرد كاركنان بازديد كردند. 

در پايان اين بازديد هم، بسيجيان پس از اقامه نماز ظهر به قرائت زيارت عاشورا پرداختند.

در همين رابطه پيشتر مهندس رئيسي مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب با اعلام حمايت كامل از برگزاري چنين اردوهايي به مناطق مختلف عملياتي كشور بر لزوم برگزاري هر چه با شكوهتر اين اردوها تاكيد كرد.

 وي با اشاره به اينكه استانهاي غرب كشور خصوصا كرمانشاه، ايلام و كردستان از همان اوايل جنگ هدف دشمن بعثي قرار گرفتند از ايستادگي مردمان اين استانها قدرداني نمود.

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب گفت: با توجه به قرار گرفتن ميادين نفت و گاز غرب كشور در مناطق جنگي بر لزوم آشنايي هر چه بيشتر جامعه و  خصوصا نسل جوان به عنوان ميراث داران اين مرز و بوم  با شرايط محيطي و كاري اين مناطق در حال حاضر و همچنين آشنايي بهتر و بيشتر با مناطق جنگي و عملياتي گذشته تاكيد كرد و گفت: بسيجيان و مدافعان ديروز ايران عزيز هم اكنون در جبهه اي ديگر با توان و تلاش مستمر و پيگير خود در همان سنگرهاي سالهاي قبل در سخت ترين شرايط و با كمترين امكانات اقدام به توليد و اكتشاف ميادين نفتي مي كنند و چرخ هاي عظيم اقتصادي كشور را به حركت در مي آورند.   

وي در ادامه هدف از برگزاری هر ساله چنين اردوهای زیارتی در سطح شركت نفت مناطق مركزي و خصوصا شركت نفت و گاز غرب را  آشنایی بیشتر خانواده هاي آنان با فرهنگ دفاع مقدس و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت دانست.

مهندس رئيسي در ادامه با تاكيد بر ترویج تفکر رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس و انتقال آن به نسل آینده بر هر چه كيفي تر كردن اين اردوها تاكيد كرد و افزود: اين اردوها باید به گونه ای برنامه ریزی شود، تا آرمان ها و اهداف رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس به نسل امروز انتقال داده شود و نوجوانان و جوانان امروز بهتر بتوانند ایام هشت سال دفاع مقدس را درک کنند.

مهندس رئيسي هدف ديگر برگزاري اين اردوها را در جهت بالا بردن آمادگی دفاعی كاركنان برای مقابله با جنگ نرم دشمن ارزيابي كرد و گفت: حضور كاركنان، بسيجيان و اقشار مختلف مردم در مناطق عملياتی، علاوه بر آشنايی آن‌ها با فضای معنوی اين مناطق و آشنايي با فرهنگ شهادت، يك نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است .

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در پایان با اشاره به اینکه یاد و خاطره شهدا همواره جاویدان خواهد ماند، ‌افزود : جانفشانی ها و از خود گذشتگی های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس باعث شده که امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری مستقل و به دور از هر گونه وابستگی و سرسپردگی به شرق و غرب در جهان بدرخشد و امروز وظیفه مسوولان این است که تمام توان خود را در جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره این بزرگواران و توجه ویژه به خانواده های والامقام آنان به کار بندند.

شايان ذكر است ستاد شركت  نفت مناطق مركزي و شركت هاي تابعه در اين راستا براي اعزام كاركنان و خانواده هاي آنها به مناطق جنگي هشت سال دوران دفاع مقدس برنامه ريزي دارند.